Wild Terra

Wild Terra recenze

Wild Terra

Wild Terra je survival MMO hra, kde hráči shromažďují suroviny, vyrábí zbraně a postupně budují svůj domov. Ve hře najdeš rozsáhlý herní svět, ve kterém se budeš muset připravit na přežití proti ostatním hráčům, případně některým zvířatům které po světě pobíhají. Spoj se s kamarády, vybudujte si základnu a bojujte proti ostatním hráčům!

Více o hře Wild Terra

Wild Terra je MMO hra o přežití v rozsáhlém otevřeném světě, který odpovídá středověké evropské krajině. Projdete mnoha lesy a písčitých pouští při hledání potřebných surovin k přežití. Sbírej dřevo a kamení, aby sis mohl vytvořit primitivní zbraně a lovit pomocí nich divokou zvěř. Vybuduj si v lese své sídlo a zajisti svoje věci budováním zdí a postupně si rozšiřuj své území. Nezapomeň že v herním světě nejsi sám a ostatní bojují o přežití stějně jako ty. Budou mít možnost volby mezi spoluprací a válkou. Hlídej si své území proti cizincům a pracuj na vytváření aliancí. Rozbíjej stěny ostatních hráčů a ukradni jim jejich suroviny. Tím získáš materiál na vylepšení své základy. Vyzbroj se brněním a ostrými zbraněmi a utkej se se svými sousedy!

Wild Terra vlastnosti

  • Žádné NPC– všechno v herním světě je vytvořeno hráči, takže buď budeš muset vytvářet zboží sám, nebo obchodovat s ostatními hráči.
  • Základní budova – utvářej svůj dům a vylepšuj své sály, abys zajistil sebe a své věci, s cílem vytvořit velkolepý hrad.
  • Rozsáhlé řemeslné zpracování – transformaci zdrojů do nástrojů, budov, zbrojů a zbraní prostřednictvím snadno použitelného řemeslného systému.
  • Otevřená PvP – všichni jsou zranitelní proti útokům po celou dobu, takže buď opatrný vůči cizincům a ujisti se, že máš zbraň.

Obrázky ze hry Wild Terra

Video ze hry Wild Terra

Hrát Wild Terra

Hodnocení hry:

[yasr_visitor_votes size=“large“]

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*