WarThunder -nejoblíbenější válečná online hra zdarma!

Začít hrát WarThunder onlineWarThunder

Vyzkoušejte si bezkonkurenční online hru zdarma WarThunder. Hra patří mezi ty nejlepší online hry a počet jejich hráčů se stále zvyšuje! Oproti World of Tanks můžete v této hře hrát i v letadlech! Tuto hru hrají miliony hráčů po celém světě.

Vžijte se do role válečníka v druhé světové válce!  Připoj se k milionům hráčů a bojuj z pevniny nebo ze vzduchu! Vyzkoušej si bojovat z kokpitu svého letounu. Znič nepřátelské letadla, pozemní jednotky i základy! Na výběr máš z velkého množství letadel i vozidel. Kromě širokého výběru strojů je zde i široký výběr rozšíření vlastností tvého stroje!

Nelíbí se ti jen v kokpitu tvého letadla?

Nevadí! Vyzkoušej si také boj na pevnině nebo na moři! WarThunder se může chlubit velkým počtem dobových letadel, pozemních vozidel i lodí. Na výběr máte také z 7-ti států za které můžete bojovat a poznat tak jejich stroje!
Hra obsahuje více než 400 různých letounů! Mezi letouny nechybí reálné stroje meziválečného období, druhé světové války i experimentální a pouze připravované letouny z konce druhé světové války i pozdějšího období.

WarThunder hrát zdarma

Druhy letadel ve hře WarThunder

  • Stíhače
    Jsou to malé obratné letadla která se většinou účastní klasických leteckých soubojů. Díky vaší obratnosti bude vaším úkolem dostat se nepříteli za záda a sestřelit ho.
  • Bitevníky
    Vzhledem ke ztrátě obratnosti u těchto letadel je potřeba se naučit dobře pracovat s rychlostí stroje. Bitevníky jsou ale dobře vyzbrojená letadla, která slouží především k sestřelování bombardérů. Kromě toho si jejich silné zbraně dokáží poradit i s pozemními jednotkami.
  • Bombardéry
    S bombardéry se musíte dostat nad nepřátelské stíhače – aspoň do šesti tisíc metrů a pokud možno bez povšimnutí se dostat nad nepřátelské pozice. Tam zahájíte sestup a shodíte bomby.

 

WarThunder registraceWarThunder

K širokému výběru herních možností také patří výběr bitev! Aby si v této hře přišel na své opravdu každý, máte zde na výběr z několika herních módů! Jednotlivé herní módy jsou odlišné a v hratelnosti jsou rozdílně náročné.
Nadšenci určitě ocení, že ve hře jsou i zkušební stroje, které nakonec ve druhé světové válce nebyli využity!

Naše hodnocení hry WarThunder: 

Jedná se o populární válečnou MMO hru v níž se přesunete do období 2. světové války a dostanete možnost ukázat ostatním hráčům co ve vás je!

Zní to až moc dobře? Nečekej a přidej se do hry WarThunder i ty a to zcela zdarma!

 

Vaše hodnocení hry WarThunder

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..