Warface- taktická 3D střílečka

Warface- free to play taktická FPS střílečka

Warface Začít hrát online

Warface je 3D taktická střílečka kterou můžete hrát free-to-play. Hra se podobá na herní tituly Battlefield či Call of Duty, s jinými třídami, které určují jednotlivé role a celá hra se zaměřuje na multiplayerové herní módy.

Warface je free-to-play FPS hra podobná na Alliance of Valiant Arms a jiné taktické střílečky. Ve hře Warface, si hráči mohou vybrat mezi soutěžními a týmovými hrami. Prostřednictvím zápasů získávají hráči peníze, zkušenosti a body. To umožňuje hráči odemknout nové zbraně, vybavení a zbraňové mody. Zvyšování úrovně ve  hře Warface také poskytuje hráči na krátkou dobu vyzkoušet prémiové položky a VIP status, díky kterým získáš po zápasech peníze, zkušenosti a body navíc!

Rozdělení tříd ve hře Warface

  • Inženýři – zkušení v boji na střední vzdálenost, používají samopaly nebo kompaktní útočné pušky. Je to jediná třída, která dokáže obnovit brnění spoluhráčům stejně dobře jako položit bombu.
  • Medici – užiteční v bojích na blízko, používají brokovnici jako svou primární zbraň. Jsou schopni léčit sebe a spoluhráče, stejně jako oživit spoluhráče pomocí defibrilátorů.
  • Střelci – používají útočné pušky nebo lehké kulomety k zabíjení na střední a dlouhé vzdálenosti. Střelci jsou schopni znovu doplnit zásoby munice sobě i svým spoluhráčům v boji.
  • Sniper – jediná třída bez speciálních dovedností. Jsou však jedinou třídou, která je vybavena pro boj na největší vzdálenost. Snipeři jsou schopni rychle zabít headshothem nebo dvěma rychlými výstřely do těla, což je dělá nebezpečnou smrtící třídou.

Hrát zdarma

Klíčové vlastnosti funkce Warface:

  • Taktická FPS hra – podobně jako Call of Duty s tradičními módy jako je Team Deathmatch a Counter-Strike inspirovaná pokládáním bomby, zneškodněním bomby.
  • Čtyři třídy – inženýr, lékař, střelec a sniper.
  • PvE a PvP – jedinečné kooperační mise a tradiční taktická FPS založená na lobby.
  • Degradace zbraní  zbraně se zhoršují a musí být opraveny s penězi získanými při hraní zápasů.
  • Jedinečný systém úrovní- odměňuje hráče zkušebním obdobím na prémiové položky a VIP status .
  • Dynamické příslušenství zbraní – přidejte na zbraň vylepšení pro vaši taktickou výhodu.

Obrázky ze hry

Trailer ke hře Warface

Hrát zdarma

Vaše hodnocení hry:
[yasr_visitor_votes size=“large“]

Náš tip na další střílečku je Fornite

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*