Total War Arena

Začít hrát onlineTotal War Arena

Total War Arena je týmová strategická MOBA, ve které se hráči v deseti členných týmech postaví proti sobě. Ve hře dostaneš možnost ovládat historické vůdce a jednotky jako je třeba Leonidas, Caesar a další.. 

Total War Arena popis hry: 

Čeká na tebe MMO hra probíhající v reálném čase, s důrazem na týmovou práci a strategické umisťování jednotek. Jeden hráč může ovládat skupinu tří jednotek a jednoho velitele současně. 

Každý hráč si nejdřív zvolí jeden starověký národ, velitele a jednotky. Každý velitel má jiné schopnosti a jednotky. Rozhoduje tedy, jakým stylem budete hrát. Do bitvy si vždy berete 3 jednotky a velitele. Celý tým se potom musí na rozlehlé mapě zkoordinovat a splnit dané cíle. To klade důraz na týmovou hru a vymýšlení strategie vzhledem k aktuální situaci ve hře. 

Čím více bitev odehrajete, tím více jednotek, velitelů a vybavení bude mít hráč k dispozici. Hráč si ve hře může jednotlivé jednotky upravit. 

Hrát zdarma

Klíčové vlastnosti hry Total War Arena:

  • Strategické PvP bitvy – Spolupracujte se svým týmem a vymyšlejte nové strategie tak, abyste se posouvali dopředu a získaly základnu nepřítele.
  • Historičtí vůdci – Odemkněte a hrejte ve hře historické vůdce, kteří mají jednotlivé schopnosti a styly boje, jako jsou například Alexandr Veliký, Leonidas nebo Caesar.
  • Tuny vylepšení– Ve hře na vás čekají spousta vylepšení pro vaše velitele a jednotky. Vylepšené zbraně, brnění a schopnosti vám pomůžou vyhrát bitvu. 
  • 10 v 10 multiplayer– Spolehněte se na tým deseti spojenců , společně chraňte své slabé místa a zabraňte tak nepříteli v postupu ve hře.

Naše hodnocení hry: 

Obrázky ke hře

Video Total War Arena

Vaše hodnocení hry 
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Hrát zdarma

Zahrej si i další online hry zdarma. Na našem webu najdeš ty nejlepší online hry free to play jednotlivých žánrů. Zahrej si například WarThunder od společnosti Wargaming – akční hru ve které budeš bojovat jak ze země tak ze vzduchu proti nepřátelským jednotkám. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..