Tera Online- Zábavná MMORPG hra

MMORPG hra Tera Online

Tera Online

Tera online je zábavná MMORPG hra zdarma. Celá online hra funguje na principu populární hry World of Warcraft. Hra se vyznačuje velmi povedenou grafikou, velkým výběrem ras a povolání a především výbornou hratelností!

Pro zapojení do hry je nutné se zaregistrovat na oficiálních stránkách hry Tera. Hru můžete hrát buď online v prohlížeči, nebo si můžete stáhnout hru do počítače.

Po prvním připojení do hry si musíte vybrat svou rasu a povolání. Na výběr máte ze sedmi ras a 9 povolání. Začátek hry je pro nováčky trochu složitější a tak prvních pár úrovní je především o tom se rozkoukat ve hře a pochopit jak celá hra funguje.Ukázka z MMORPG hry Tera Online

Jakmile dosáhnete 11 úrovně, získáte svého prvního koně a pak teprve začíná pořádná zábava. Ve hře samozřejmě můžete spolupracovat se svými kamarády a zakládat tak společenství nebo gildy. Společně tak můžete hrát proti ostatním hráčům z celého světa.

V celé hře na vás čeká rozsáhlý herní svět a spousta úkolů. Plněním úkolů prozkoumáváte celý fantasy svět a neustále rozvíjíte svou postavu. To se vám určitě bude hodit v bojích které zde na vás čekají!

Rady do hry Tera Online

  • Vyberte si dobře svoje povolání! Každé je dobré na něco jiného.
  • Komunikujte s ostatními hráči
  • Na serveru Veritas najdete hodně Českých hráčů.
  • Existuje mnoho komunitních stránek a fór. Stačí použít google

Hodnocení MMORPG hry Tera Online

[yasr_overall_rating size=“large“]

Ukázka hry Tera Online

Vaše hodnocení hry: [yasr_visitor_votes size=“medium“]