Tera Online

Tera online je zábavná MMORPG hra zdarma. Celá online hra funguje na principu populární hry World of Warcraft. Hra se vyznačuje velmi povedenou grafikou, velkým výběrem ras a povolání a především výbornou hratelností!

Pro zapojení do hry je nutné se zaregistrovat na oficiálních stránkách hry Tera. Hru můžete hrát buď online v prohlížeči, nebo si můžete stáhnout hru do počítače.

Po prvním připojení do hry si musíte vybrat svou rasu a povolání. Na výběr máte ze sedmi ras a 9 povolání. Začátek hry je pro nováčky trochu složitější a tak prvních pár úrovní je především o tom se rozkoukat ve hře a pochopit jak celá hra funguje.Ukázka z MMORPG hry Tera Online

Jakmile dosáhnete 11 úrovně, získáte svého prvního koně a pak teprve začíná pořádná zábava. Ve hře samozřejmě můžete spolupracovat se svými kamarády a zakládat tak společenství nebo gildy. Společně tak můžete hrát proti ostatním hráčům z celého světa.

V celé hře na vás čeká rozsáhlý herní svět a spousta úkolů. Plněním úkolů prozkoumáváte celý fantasy svět a neustále rozvíjíte svou postavu. To se vám určitě bude hodit v bojích které zde na vás čekají!

Rady do hry Tera Online

  • Vyberte si dobře svoje povolání! Každé je dobré na něco jiného.
  • Komunikujte s ostatními hráči
  • Na serveru Veritas najdete hodně Českých hráčů.
  • Existuje mnoho komunitních stránek a fór. Stačí použít google

Hodnocení MMORPG hry Tera Online

[yasr_overall_rating size=“large“]

Ukázka hry Tera Online

Vaše hodnocení hry: [yasr_visitor_votes size=“medium“]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat