Tanki Online

Tanki online náhledový obrázek ke hře

Začít hrát onlineTanki online

Tanki online je 3D prohlížečová online hra v reálném čase. Její popularitu ve světě online her značí i poměrně vysoký počet hráčů. Hra má 25 000 000 hráčů po celé Evropě, Rusku a USA. Tanki online byla poprvé vydána v roce 2010 pro čínský trh. Ve hře budete bojovat proti ostatním hráčům, sbírat body a pokusíte se přežít! Body můžeš získat zničením nepřátelského tanku, ukradnutím vlajky nebo léčením spojenců. 

Klíčové vlastnosti hry Tanki online

Bitvy
Ve hře najdete pět druhů bitev. První bitva je rozdělena podle počtu hráčů. Můžete bojovat v jednom týmu proti druhému, a pokusit se ukořistit co nejvíce soupeřových vlajek. Kromě toho můžete bojovat o různé body na mapě, nebo o doručení vlajek na druhou stranu mapy- tudíž k nepříteli. 

Systém hodnocení
Aby hráč mohl dosáhnout vysoké pozice v žebříčku, musí získat určitý počet zkušeností. Nejnižší rank se nazývá Rekruti a nejvyšší Generálové. Jakmile získáš vysoké hodnosti, budeš získavat určité bonusy, schopnost odemknout mapy a možnost upgradovat tvé vybavení. Všechny tyto věci budeš potřebovat aby jsi dosáhl úspěchu ve hře Tanki Online!

Přizpůsobení
Ve hře budeš mít možnost přizpůsobit si svůj tank. Namontuj si jednotlivé vylepšení jako třeba vlastní nádrž, ochranné barvy, střelné věže a trupy podle vašich potřeb.

Bonusy
Díky této funkci můžete získávat různé bonusy jako jsou krystaly, nové části zařízení a další. I na množství získaných krystalů záleží výkon vašeho tanku.

Garáž
Abyste zvýšili efektivitu svého tanku, navštivte garáž a nakupte zde nové předměty pro zlepšení vašeho tanku. Garáž můžete navštívit i v průběhu bitvy, což je úžásné! Můžete tak jednoduše zakoupit všechny dostupné položky a dovednosti v průběhu hry se shromážděnými krystaly.

Hrát zdarma

Obrázky ze hry

Video ke hře Tanki Online

Pokud hru již znáte, budeme rádi pokud zanecháte hodnocení. Také si dovolím na závěr navrhnout vám hru Crossout CZ – nadupanou automobilovou strílečku! 

Hodnocení hry
[yasr_visitor_votes size=“large“]

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*