Revelation Online

Revelation online

Revelation online je ambiciózní a dechberoucí MMORPG, ve které hráči objevují úžasné dobrodružství a herní svět plný tajemství. Prozkoumejte  tajuplný svět starověkého tajemství a využijte možnost létání, abyste získali absolutní svobodu! V herním světě na vás čekají různé dungeony k prozkoumání, pevnosti k dobytí a legendární válečníci, které budete muset porazit. 
Rozštěpte svá křídlo nebo zvládněte jeden z mnoha úchytů, abyste stoupali po obloze. Vylezte na nejvyšší vrchol herního světa nebo se ponořte na nejhlubší dno oceánu… můžete jít zkrátka kamkoliv! 
Jednou z jedinečných funkcí hry je permanentní letový systém, který umožňuje hráči prozkoumat celý herní svět bez jakýchkoliv problémů!

Ve hře na vás čeká šest různých bojových tříd, mezi které patří Light Blade, Templar, Summoner a Elementalist. Vyberte si svou třídu a přizpůsobte svou postavu pomocí čtyř prací (Dancer, Chef, Butler nebo Maid), které obsahují společenské a bojové dovednosti. Záleží jen na Vás, jak rozdělíte své dovedností body, abyste se přizpůsobili na různé herní situace. 

Ve hře na vás navíc čekají tři různé možnosti ovládání! Díky tomu si můžeš vybrat ovládání které ti naprosto vyhovuje!

Kromě jednotlivých dobrodružstí, můžete vyzkoušet PvP buď v otevřeném světě, arénách nebo v masivních hradech, které bude vaším úkolem obsadit! 

Klíčové vlastnosti hry Revelation Online

  • Šest hráčských tříd+ čtyři práce– vyber si svou bojovou třídu s rozdílnými zbraněmi, a od 20 úrovně ji vylepšuj pomocí prací
  • Nekonečné létání- Na 30 úrovni získáte permanentní sadu křídel, které vám možní létat po celém světě
  • Volně měnitelné dovednostní body- Kdykoliv jste mimo boj, můžete si přerozdělit své dovednostní body a přizpůsobit se tak každé situaci
  • Různé styly hraní– Ve hře na vás čekají tři možnosti ovládání, pomocí kterých si hru osvojíte rychleji a tak jak vám vyhovuje
  • Rozmanitost režimů PvE a PvP- Bojujte proti hordám legendárních monster v herních dungeonech, nebo se přidej ke gildě a bojuj se spoluhráči o to, kdo dobyje pevnost! 

Obrázky ze hry Revelation Online

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“4″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Video ze hry 

Tvoje hodnocení hry Revelation Online

[yasr_visitor_votes size=“large“]

Readers Comments (1)

  1. Very nice write-up. I absolutely appreciate this site. Stick with it!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*