3 nejlepší střílečky online

Není problém najít na internetu střílečku online! Těžší už je najít takovou střílečku, která vás něčím nadchne! V tomto článku najdete 3 nejlepší střílečky online, které mě nejvíc bavily- Herniště.cz!

Které střílečky online jsou teda podle mě nejlepší?

Proč jsem vybral právě tyto 3 hry jako nejlepší střílečky online?

 

CrossFireCrossFire zahrej si oblíbenou střílečku online

Hra CrossFire mi hned připoměla starý dobrý Counter Strike. Během hraní potom získáváš zkušenosti a různé povýšení. Narozdíl od Counter-striku má CrossFire zajímavý příběh který se ti během hraní postupně odkrývá. Postupně s příběhem si můžeš dovolit lepší zbraně a vybavení. Ve hře jsou hráči rozděleni klasicky do dvou týmů.

 

 

 

 

CrossoutCrossout- střílečka online zdarma

Crossout je oblíbená automobilová střílečka z části inspirována filmem Rallye Smrti. Zároveň se hra odehrává v postapokalyptickém období připomínající Mad Maxe. Po připojení do hry se ocitnete na Zemi zdevastované mimozemskou invazí. Musíte si vybrat ze série vozidel a rozdělit se na dva týmy. Vašim úkolem bude zničit nepřátelské jednotky a také zabrat jednotlivé místa na mapě.  Hrát můžete jak PvE tak PvP. Hra mě bavila a pro ji řadím na 2. místo mezi nejlepší střílečky online zdarma!

 

 

 

 

WarThunderWarThunder- Hrát zdarma online střílečku zdarma

Seznam nejlepších stříleček online a já bych tady nezmínil WarThunder? Toho se asi nedočkáte. Warthunder je oblíbená střílečka z období 2 světové války. Zažijte válku buď na zemi v tanku nebo na obloze z kokpitu tvého letounu! Oproti World of Tanks které mě zas natolik nezaujali je pro mě WarThunder to pravé! Letadla mě zabavili na hodně dlouho dobu! Pokud jsi ještě WarThunder nehrál, měl by jsi to rychle napravit!

 

 

 

Chybí tu podle tebe nějaká střílečka? Napiš nám svůj názor do komentářů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *