Nejlepší střílečky online 2019

3 nejlepší střílečky online

Na internetu najdete různé střílečky online! My jsme pro vás vybraly 3 nejlepší střílečky online zdarma! V každé hře na vás čekají nelítostné souboje a několik protihráčů, kterým se budete muset postavit!
Nebudeme vás napínat, které střílečky to teda jsou?

Jako první hra Fortnite

Ve hře Fortnite Battle Royale se hráči spawnujou ve velké aréně a snaží se přežít! Kdo přežije nejdéle, vyhrál.
Na začátku každého kola vás a dalších 100 hráčů vysadí létající autobus na velké mapě. Na mapě najdete různé zbraně a vylepšení které budete moct použít na svou obranu. Navíc budete moct bourat okolní svět a vytěžený materiál používat na stavbu rychlého opevnění proti nepřátelům, nebo pro snažší pohyb na mapě.
Více v traileru ke hře:Hrát zdarma
Spustit hru Fortnite

Na druhém místě Cuisine Royale

Cuisine Royale je podobná hra jako výše zmiňované Fortnite. Původně šlo o parodii na hru PubG, teď se ale hra stala plnohodnotnou free to play hrou na Steamu.
Na jedné mapě se budete mydlit s ostatními 29 hráči naběračkami, pánvemi a dalším kuchyňským náčiním.

Více v traileru ke hře:

Hrát zdarma
Spustit hru Cuisine Royale

A žebříček uzavře WarThunder

Svoje místo si v žebříčku udržela i hra WarThunder. Na téhle hře vývojáři stále makají a i když už není zrovna nejnovější, stále se řadí mezi nejlepší akční hry online.
Ve hře WarThunder si budete moct vyzkoušet různé bitvy. Ať už jsou vaše oblíbené ty námořní, letecké uvnitř kokpitu nebo pozemní v opancéřovaném vozidle, v téhle hře najdete všechno! Navíc si budete moct jednotlivé vozidla či jiné bojové prostředky vylepšovat a získávat stále lepší a lepší vybavení! To vám zaručí že se nebudete nudit a budete se ve hře chtít posouvat stále dál a dál.
Více v traileru ke hře:

Hrát zdarma
Spustit hru WarThunder

Tak tohle jsou za nás ty nejlepší střílečky online! Doufám, že vás budou bavit a najdete přesně takovou hru jakou jste hledali!
Chybí tady podle tebe nějaká střílečka? Napiš nám do komentářů.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*