3 nejlepší budovatelské strategie

3 nejlepší budovatelské strategie

V dnešním článku jsme pro vás vybrali ty nejlepší budovatelské strategie, které jsou na internetu ke hraní zdarma. Které to vlastně jsou, když je jich dnes na internetu mnoho a proč jsme vybrali zrovna tyhle 3 budovatelské strategie? 

Forge of Empires vás provede dějinami

Forge of Empires- nejlepší budovatelská strategie

Online hra Forge of Empires má propracovaný technologický systém, který vás provede skrze různé časové období. Od pravěku až do daleké budoucnosti. ve hře Forge of Empires budete mít za úkol rozvíjet malinké město na počátku doby kamenné. Díky propracovanému technologickému výzkumu vás hra zabaví na dlouhou dobu a užijete si spoustu zábavy jak budete procházet jednotlivými obdobími. Při každé změně období získáte různé vylepšení a vaše vesnice projde grafickou proměnou zaměřenou na danou dobu. Zvládnete budovat město a přitom ještě odrážet útoky ostatních hráčů a naopak zabírat jejich území? 

Spustit hru Forge of Empires

Elvenar jako zástupce fantasy strategií

Hra Elvenar si zde zaslouží čestné místo jako zástupce fantasy budovatelských strategií. Stejně jako hra Forge of Empires i Elvenar pochází z herního studia Innogames, kteří stojí za spoustou úspěšných titulů.
Na začátku hry si budete muset vybrat svou rasu – buďto elfy nebo lidi. Mnoho fantasy fanoušků potěší grafické zpracování hry, neboť prvky lidské rasy se podobají na WarCraft. Oproti tomu elfí prvky ve hře se podobají Heroes of Might and Magic. I proto má Elvenar jako budovatelská strategie tolik fanoušků a hráčů. Kromě grafického zpracování hry na vás ve hře čeká spousta zábavy a možností jak se rozvíjet. Kromě výstavby města na vás opět čekají nelítostné souboje proti ostatním hráčům.

Spustit hru Elvenar

Travian – budovatelská strategie

Online hra Travian si zde zaslouží místo jakožto zástupce dlouhotrvajících online her. Travian se v české verzi objevil již v roce 2006 a od té doby má stále tisíce aktivní hráčů. Nemusíte se bát že by hra samotná byla stará vykopávka. Vývojáři totiž stále na hře pracují a vydávají různé updaty a vylepšení, tak, aby hra byla stále zábavná. Jako v ostatních budovatelských strategicích, začnete s malou nevyužitou oblastí na herní mapě. Vaším úkolem bude vystavět vesničku až do plnohodnotného města, což vám dá možnost se rozrůstat a zakládat kolonie. Navíc máte možnost spojit se s ostatními hráči do aliance a utvořit tak silné spojenectví do velkých válek. Dovedete svůj národ ke slávě?

Spustit hru Travian

Tohle jsou podle mě nejlepší budovatelské strategie, které stojí za to! Jak se říká sto lidí, sto chutí. Takže věřím že někdo určitě přijde se s budovatelskou strategií, která zde chybí. Jaké online hry na našem seznamu podle Vás chybí?
Dejte nám vědět dolů do komentářů

Readers Comments (2)

  1. Travian je uplně parádní ! (y) Hrával jsem ho tak 8 let zpět a teď sem se k němu vrátil!

  2. Elvenar můžu jenom doporučit 😀

Leave a comment

Your email address will not be published.


*