Lineage II

Online hra Lineage 2 zdarma

Lineage 2Začít hrát online zdarma

Lineage 2 je 3D fantasy MMORPG s mnoha možnostmi! 150 let před událostmi v původním Lineage, pokračování nabízí MMORPG s PVP, ale tentokrát ve 3D. Lineage 2 od svého vydání dostala již mnoho aktualizací svého obsahu tak, aby hráče bavila co nejlíp!

Lineage 2 je jedním z nejpopulárnějších MMORPG pocházející z Jižní Koreji. Herní svět se rozprostírá na 2 kontinentech, které se potýkají s válkou a neustálým bojem o moc mezi třemi královstvími. Hra byla vydána v roce 2003 jako MMORPG se silným důrazem na PVP, ale od té doby se změnila mnoha způsoby. Hra dostala mnoho aktualizací a vylepšení. K nejvýraznější době došlo v roce 2011,odkdy se hra stává zdarma. Díky systému „Truly Free“, hráči získají přístup do všech oblastí a obsahu hry. Ve hře najdete války, nájezdníky, klany, arény, systémy více tříd a řadu dalších funkcí, které dokázaly udržet tuto hru významnou více než deset let.

Hrát Lineage 2

Lineage II má 36 tříd a v závislosti na zvolené rase získáte přístup k určitým třídním stromům. Hráči začínají se základní třídou, kterou lze upgradovat v různých úrovních (úroveň 20 první třídy, úroveň 40 druhá třída, úroveň 76 třetí třídy a úroveň 85 probuzení třídy). Jakmile hráč dosáhne úrovně 85, může přidat podtřídu, která začíná na úrovni 40. Jakmile podtřída dosáhne úrovně 75, může si hráč zvolit jinou úroveň. K dispozici jsou také duální třídy, které lze získat po dokončení úkolu na úrovni 80.

Lineage 2 Klíčové vlastnosti:

  • Široký výběr tříd – vyberte si z více než třiceti různých tříd, které lze vícekrát upgradovat. Můžete dokonce mít podřazenou třídu nebo duální třídu při dosažení konečné fáze hry.
  • Vyzkoušené a pravdivé – s více než deseti lety vývoje a aktualizací, je Lineage II dobře hratelné a relevantní.
  • Tuny obsahu – s přidáváním nových patchů a vývojovým týmem, který neustále pracuje na zlepšení hry, vás Lineage II nenechá nudit.
  • Throw Glove  s otevřeným světem PvP, hráči si mohou zvolit duel nebo PK s ulehčením. Různé možnosti PvP a PvE jsou k dispozici s nejlepšími fázemi v endgame.
  • Unikátní dovednostní stromový systém – místo toho, aby získali dovednostní body s každou úrovní, získávají hráči SP (nezávisle na XP), které mohou být investovány do dovednostního stromu pro nové schopnosti a takové.

Video ze hry Lineage 2

Hodnocení hry Lineage 2

[yasr_visitor_votes size=“large“]

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*