League of Legends

League of Legends

League of LegendsZačít hrát online

League of Legends, zkráceně LoL, je nejoblíbenější hra žánru MOBA zdarma, která se inspirovala herním módem ze hry Dota. Ve hře máš na výběr z více než 120 hratelných šampionů! Všechny šampiony si můžeš zakoupit zdarma za herní peníze které získáváš hraním. 

Hra byla vyvinuta společností RIOT Games a byla vydána na podzim roku 2009. Abys mohl hrát, musíš si stáhnout klienta, zaregistrovat se a hrát. 

 

Přestože se jedná o jednu z nejstarších her žánru MOBA, zůstává League of Legends nejpopulárnější. Tomu nasvědčuje i fakt, že hru hraje měsíčně více než 67 milionů aktivních hráčů. League of Legends je tak nejoblíbenější počítačová hra na světě. League of Legends stejně jako ostatní hry v žánru MOBA, kombinuje strategické aspekty v reálném čase s prvky RPG. Cíl hry je poměrně jednoduchý – dva týmy tvořené pěti hráči bojují proti sobě a vyhrají tím, že zničí hlavní soupeřovou budovu nazývanou „nexus“. Jednotlivé hry obvykle trvají 35-45 minut. V některých případech hry mohou trvat i déle než hodinu.

Se stále rostoucím množstvím hratelných šampionů (120+) a novými radikálními změnami v každé sezóně je League of Legends nesmírně úspěšná. Základní předpoklad hry je snadno pochopitelný, ale ovládnutí celé hry trvá roky tréninku. Konkurenční hráči mohou vyzkoušet své schopnosti v hodnocených zápasech a vyšplhat se po žebříčku. V současné době jsou tyto žebříkové divize: Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Master a Challenger.

Hrát zdarma

Liga Legend Klíčové vlastnosti

  • Vysoký počet šampionů  více než 120 hratelných šampionů, z nichž každý má různé schopnosti.
  • Masteries  a runy unikátní systém runa masteries ti umožní přizpůsobit své dovednosti.
  • Žebříček  Na konci každé sezóny (každý rok) hráči dostávají podle umístění dárek.
  • Masivní vizuální zážitek – leštěný tradiční MOBA zážitek se solidní grafikou a skvělou hudbou.
  • Obří komunita –Velmi velká a aktivní komunita. Hra dosahuje více než 100 milionů měsíčně aktivních uživatelů po celém světě.

Obrázky ze hry League of Legends

Video ke hře

https://www.youtube.com/watch?v=2KZKmmtkNpA

Hodnocení hry League of Legends
[yasr_visitor_votes size=“large“]

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*