League of LegendsZačít hrát online

League of Legends, zkráceně LoL, je nejoblíbenější hra žánru MOBA zdarma, která se inspirovala herním módem ze hry Dota. Ve hře máš na výběr z více než 120 hratelných šampionů! Všechny šampiony si můžeš zakoupit zdarma za herní peníze které získáváš hraním. 

Hra byla vyvinuta společností RIOT Games a byla vydána na podzim roku 2009. Abys mohl hrát, musíš si stáhnout klienta, zaregistrovat se a hrát. 

 

Přestože se jedná o jednu z nejstarších her žánru MOBA, zůstává League of Legends nejpopulárnější. Tomu nasvědčuje i fakt, že hru hraje měsíčně více než 67 milionů aktivních hráčů. League of Legends je tak nejoblíbenější počítačová hra na světě. League of Legends stejně jako ostatní hry v žánru MOBA, kombinuje strategické aspekty v reálném čase s prvky RPG. Cíl hry je poměrně jednoduchý – dva týmy tvořené pěti hráči bojují proti sobě a vyhrají tím, že zničí hlavní soupeřovou budovu nazývanou „nexus“. Jednotlivé hry obvykle trvají 35-45 minut. V některých případech hry mohou trvat i déle než hodinu.

Se stále rostoucím množstvím hratelných šampionů (120+) a novými radikálními změnami v každé sezóně je League of Legends nesmírně úspěšná. Základní předpoklad hry je snadno pochopitelný, ale ovládnutí celé hry trvá roky tréninku. Konkurenční hráči mohou vyzkoušet své schopnosti v hodnocených zápasech a vyšplhat se po žebříčku. V současné době jsou tyto žebříkové divize: Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Master a Challenger.

Hrát zdarma

Liga Legend Klíčové vlastnosti

  • Vysoký počet šampionů  více než 120 hratelných šampionů, z nichž každý má různé schopnosti.
  • Masteries  a runy unikátní systém runa masteries ti umožní přizpůsobit své dovednosti.
  • Žebříček  Na konci každé sezóny (každý rok) hráči dostávají podle umístění dárek.
  • Masivní vizuální zážitek – leštěný tradiční MOBA zážitek se solidní grafikou a skvělou hudbou.
  • Obří komunita –Velmi velká a aktivní komunita. Hra dosahuje více než 100 milionů měsíčně aktivních uživatelů po celém světě.

Obrázky ze hry League of Legends

Video ke hře

Hodnocení hry League of Legends
[yasr_visitor_votes size=“large“]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *