Imperia Online

Imperia Online budovatelská strategie

Imperia Online – budovatelská strategie

Imperia Online je oblíbená budovatelská strategie, která se odehrává v období středověku. Ve hře hrajete se statisíci dalších hráčů z celého světa. Vašim cílem bude vystavět z malé vesničky mocné impérium a podrobit si co největší část herního světa! Jestli uspějete záleží jen na vás a na vašich dovednostech!

Popis hry Imperia OnlineZačít hrát online

Po připojení do hry na vás čeká hlavní budova, ze které budete muset vystavět fungující město. Budete muset zajistit přísun surovin pomocí dolů, abyste měli dostatek surovin, které jsou potřeba pro rozšiřování armády, zkoumání technologií ale i pro rekrutování armády. Drancováním okolních vesnic a nepřátel si můžete zajistit další suroviny. Těch není ve hře Imperia Online nikdy dost. 

Jakmile bude vaše město dostatečně rozvinuté, pustíte se do rozšiřování své říše a začnete zabírat okolní vesnice. Stejně tak jako vy můžete napadnout okolní hráče, může taky někdo napadnout vás! Proto je dobré stát se členem některé z aliancí, abyste společně mohli lépe odrážet útoky nepřátel. Samotní toho totiž v tomto krutém středověkém období moc nezvládnete. 

Hrát zdarma

Klíčové vlastnosti hry Imperia Online

  • Velké množství možností- spousta budov, jednotek
  • Velký, dobře zpracovaný herní svět
  • Možnost hrát s kamarády a bojovat tak bok po boku

Naše hodnocení hry: [yasr_overall_rating size=“small“]

Video ke hře:

Vaše hodnocení hry 
[yasr_visitor_votes size=“large“]

Readers Comments (1)

  1. I must thank you for the efforts youve put in penning this site. I am hoping to check out the same high-grade blog posts by you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my very own blog now 😉

Leave a comment

Your email address will not be published.


*