Elvenar- fantasy budovatelská online hra

Elvenar

ElvenarZačít hrát online

Ponořte se do fantasy herního světa v budovatelské strategii Elvenar! V této hře od společnosti InnoGames, která stojí za řadou dalších oblíbených online her, na vás čeká spousta zábavy. Ve hře Elvenar najdete spoustu herních prvků převzatých z her Heroes of Might and Magic a WarCraftu.  Při startu hry si vybereš, jestli budeš hrát za lidskou rasu nebo za elfy. Na kterou stranu se postavíš?

Spustit hru Elvenar

Podrobněji o hře Elvenar

Jak už to v budovatelských strategiích bývá, na začátku začínáte s malou osadou. Vašim úkolem bude osadu postupně rozšiřovat, verbovat obyvatele a získávat suroviny, které jsou potřeba na vylepšování budov. Osadu budete muset vystavět co nejrychleji tak aby generovala i zisky a vy tak mohli rekrutovat armádu pro vaši obranu i útoky.

Rozvoj budov je závislý na nových technologiích. Abys mohl zkoumat nové technologie, budeš potřebovat výzkumné body. Ty získáváš pravidelně po určitém čase, nebo je můžeš získat porážkou protivníků v provinciích. Za každý boj získáš 1 výzkumný bod pro rozvoj technologií.

Spustit hru Elvenar

ukázka rozšiřování v online hře Elvenar

Herní mapa je rozdělená na jednotlivé provincie, které musíš prozkoumat. To tě bude stát nějaký čas a nějaké zdroje, ale zkoumání mapy je důležité. Najdeš zde úkoly a bitvy, které na tebe čekají. Vyřešíš je diplomatickou cestou nebo se pustíš do boje a ušetříš tak suroviny a zlato.
Samotný boj je jednoduchý a probíhá za pomocí 3D animací. V boji máš k dispozici různé jednotky s odlišnými vlastnostmi a boj je rozdělen do několika tahů. Za každý boj získáš navíc jeden výzkumný bod, který se ti hodí pro výzkum nových technologií. Proto je za mě lepší bojovat než zkoumat mapu diplomatickou cestou.

Spustit hru Elvenar

Bitvy ve hře Elvenar

Kromě výzkumných bodů které v bitvách získáváš, dostaneš i jednu relikvii. Ty slouží ke zvyšování výroby jednotlivých materiálů, které těžíš ve svém městě. Stejně jako druhů materiálů, které můžeš postupně produkovat ve svém městě, je i počet relikvií 9.

Boje hrají ve hře důležitou roli a po prozkoumání 8 provincií v okolí, můžete narazit na dalšího hráče. S těmi můžeš díky propracovanému obchodnímu systému obchodovat a získávat tak suroviny které ti chybí. Postupně si tak odkrýváš mapu a narážíš na další a další hráče. Mimo to po určitém počtu získaných provincií dostáváš možnost rozšířit své město. Aby to nebylo tak jednoduché, postupně se počet získaných provincií potřebných pro rozvoj města zvyšuje!

Ve hře Elvenar na vás čeká spousta možností a pokud se vám hra zdá složitá, nemusíte se bát. Prvními kroky ve hře vás provede herní tutoriál, ve kterém si rychle osvojíš ovládání a herní prvky. Pak už jen najdeš tu správnou strategii a směr, kterým se chceš ubírat a je na tobě jak se vypořádáš s ostatními.

Trailer na hru Elvenar

Spustit hru Elvenar

Readers Comments (14)

  1. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://bit.ly/3QkZewc

  2. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://bit.ly/3QkZewc

  3. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

  4. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://dakelin.ru/news/promokod_143.html

  5. порно видеочат рулетка Click Here:👉 https://rt.beautygocams.com/

  6. Fortnite | Aimbot + Wallhack | Undetected | 2023 https://youtu.be/i0AC0S6lqaI

Leave a comment

Your email address will not be published.


*