Dragon Awaken

Dragon Awaken- fantasy MMORPG

Dragon AwakenZačít hrát online

Dragon Awaken je prohlížečová fantasy MMORPG hra, kde hráč se svým hrdinou musí vymýtit ze světa zlo. V průběhu hry budete získávat zkušenosti, díky kterým ty i tvůj drak získáte nové dovednosti.  Staň se legendárním dračím jezdcem a zažij dobrodružství v různých dungeonech.

O hře Dragon Awaken 

V téhle fantasy MMORPG hře se ocitnete v roli předurčeného hrdiny, který musí zachránit svět. S tím ti pomůžou i ostatní hrdinové, které můžeš rekrutovat a použít je pro své účely. Někteří z těchto hrdinů jsou vzácnější než jiní a všichni mohou být vylepšení, aby se stali silnějšími. Ve hře na vás čekají čtyři třídy které můžete měnit na jednom hrdinovy – Duelist, Cleric, Paladin a Mystic. To dává hráčům možnost zvolit si, co jim nejvíce vyhovuje pro každou situaci. 

Hráči mohou najít a vycvičit své vlastní draky, z nichž každý představuje jiné výhody. Jedná se o mocné spojence, které lze zlepšovat aby byli silnější. Stejně jako draky, mohou hráči trénovat a zlepšovat své vlastní jezdecké koně.

Ve hře na vás čeká celá řada dungeonů, ve kterých v průběhu hry odemykáte vzácné odměny. Hráči, kteří mají rádi PvP, budou moci vstoupit do arény a bojovat s dalšími hráči asynchronně a zvýšit jejich bojovou pozici a slávu. Každodenní události vám umožní získat další odměny, které podpoří vaši postavu.

Hrát zdarma

Dragon Awaken klíčové vlastnosti:

  • Žádná pevná třída – Ve hře můžete měnit své třídy a jít tak do boje vždy připraven! 
  • Více hrdinů – postavte svůj tým z široké škály různých hrdinů, abyste zachránili svět.
  • Mini-hry – dejte si pauzu dobrodružství a zahrajte si mini-hry, abyste získali jedinečné odměny.
  • PvP – oživte si své schopnosti tím, že vyzvete ostatní hráče.

Obrázky ze hry

Video ke hře Dragon Awaken

Hrát zdarma

Vaše hodnocení hry Dragon Awaken

[yasr_visitor_votes size=“large“]

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*