Divoké kmeny – oblíbená online strategie

Začít hrát onlineDivoké kmeny

Divoké kmeny patří mezi ty nejlepší budovatelské strategie od společnosti InnoGames. Popularitu této online hry značí i široká jazyková dostupnost včetně češtiny.

Po prvním přihlášení do hry se stáváte pánem malé vesničky, kterou postupně vybudujete. Budete stavět doly, kasárny, stáje, opevnění ale také svou armádu. Díky lehké kavalerii můžete jednoduše farmit okolní hráče pokud nebudou mít velkou obranu.

Za pomoci šlechtice můžete obsazovat další a další vesnice a postupně tak ovládnout kontinent nebo část herního světa. Obchodujte s ostatními hráči nebo se přidejte do kmene. Třeba právě váš kmen se ujme nadvlády herního světa!

Nezapomeňte kromě zabírání vesnic okolních hráčů také na obranu té své! Na celém herním světě se nachází mnoho kmenů a vždy se najde někdo kdo tě bude chtít zničit! Připrav své vesnice na obléhání nepřítelem a nezapomeň na odvetu!

Tipy do hry Divoké kmeny:

  • k farmení okolních vesnic využívej lehkou kavalerii. Posílej skupiny například o velikosti 5-10 jednotek(později mnohem víc) a získej tak efektivně farmu z okolních vesnic.
  • najdi si kvalitní a fungující kmen a spolupracuj s hráči ve svém okolí.
  • hlídej si mapu svého okolí – když uvidíš, že si poblíž tebe zabral vesnici hráč, který je silný a mohl by do budoucna znamenat hrozbu, znič ho dřív než si stihne vesnici opevnit.
  • Divoké kmeny patří mezi ty nejlepší budovatelské strategiePotvrzuje to i vysoký počet hráčů této online hry zdarma.  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..