Desert Operation

Desert operations- náhled

Desert OperationZačít hrát online

Desert Operation je bezplatná válečná a bojová online hra která byla spuštěna už v roku 2008. Hra se dlouhodobě prezentuje s trvalým herním zážitkem pro hráče, kteří se zapojují do globálního boje o moc a suroviny. Hráči zakládají aliance, obchodují spolu a bojují proti sobě. Hra je úžasná a byla dvakrát nominována na cenu online MMO hry roku. Vaším úkolem bude rozvíjet svou základnu a vybudovat tak mocné vojenské impérium, které porazí každého, kdo se Vám postaví do cesty! 

Strategická a vojenská hra, ve které jako velitel vojenské základny bojuješ s ostatními hráči a dobýváš jejich zdroje a území. Na začátku hry je důležité postavit silnou základnu, budovy a důležité továrny, po vybudování základny na dostatečnou úroveň se můžeš pustit do boje.

Desert Operation- hra

V této hře jsou k dispozici různé vojenské jednotky, pozemní pěší, letecké, vodní a obranné. Každá z těchto jednotek má své vlastní úkoly i účinnost v boji a také jsou jinak nákladné na výcvik a vývoj. Abyste neztrácely zbytečně své vojáky, je dobré na nepřátelskou základnu první poslat několik špěhů a provést špionážní akci, abyste odkryly síly svého protivníka, a mohli se tak líp připravit na nadcházející bitvu! 

Jakmile se pustíte do války, budete moct vyzývat zkušenější a silnější hráče v žebříčku. Pokud je svou taktikou a dobrým složením armády porazíte, posunete se na jeho místo v žebříčku. Stejně tak ale můžou ostatní hráči útočit na vás, a posunout vás naopak v žebříčku směrem dolů. Bude vaše taktika a síla dostatečná abyste se probojovali na vrchol herního žebříčku? Hrát zdarma

Né s každým hráčem však hned musíte bojovat. V tomto nelítostném herním světě můžete s okolními hráči zakládat aliance a bojovat tak spolu bok po boku. Přeci jenom víc hráčů je silnějších než vlk samotář. Bez dobrých spojenců a vztahů s nimi se tak nedostanete v žebříčku moc daleko.

Desert Operation- klíčové vlastnosti

  • Velké množství vojenských jednotek a budov
  • Výborná vojenská a budovatelská strategie s povedenou grafikou
  • Hra je free to play – nemusíte nic platit abyste mohli hrát
  • Rozšiřujte své území- útočením na nepřátele získáváte jejich věci a území

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*