Armored Warfare

Armored Warfare Tanky online

Armored Warfare Začít hrát online

Armored Warfare je 3D taktická tanková MMO hra v moderní s době s realistickou grafikou a hratelností. Stejně jako v ostatních tankových MMO hrách klade Armored Warfare důraz na týmovou práci a strategii. Hra byla jednoznačně inspirována popůlární tankovou hrou World of Tanks, ale narozdíl od World of Tanks je Armored Warfare v moderní době. 

Ve hře budete vést bitvu na propracovaných mapách s různých terénem. Jednotlivé typy krajiny jako třeba poušť, les nebo zmrzlá oblast, budou mít dopad na rychlost a manévrovatelnost tvého tanku. Pokud budete zasaženi a poškodí vám například vaši věž, bude se od toho odvíjet i vaše míření. Nebudete schopni mířit přesně a pokud dostanete další zásah, může dojít k poškození věži úplně a nebudete moct střílet vůbec.

Ve hře na vás čekají různé herní módy. Klasicky ve hře najdete PvP mód kde bojujete proti ostatním hráčům, vytváříte klany a hra končí když obsadíte jeho základnu nebo zničíte všechny tanky nepřítele.
Další mód který na váš čeká je proti vychytanému počítači PvE a další.

 

Armored Warfare klíčové vlastnosti

  • Moderní doba– Bojujte s moderním vojenským vybavením jako je tank M1 Abrams. Tanky z 50. let jsou k dispozici ve hře taky.
  • Ničitelné prostředí– ve hře na vás čeká široká škála prostředí od zelených junglí až po sluncem zalité pouště, ve kterých můžeš téměř každý objekt zničit. 
  • Zlepšování posádky– Posádka vašeho tanku získává zkušenosti a jedinečné talenty, které přidávají speciální bonusy k vašim statistikám.
  • Široký výběr– ve hře na vás čeká víc než 60 vozidel, které si hráč může přizpůsobit.
  • Pět tříd vozidel  hlavní bojové tanky (MBT), obrněné průzkumné vozy (AFV), lehké tanky, ničitele tanků a dělostřelectvo.
  • Hra je free to play
  • Realistické podmínky– Na různém povrchu jsou tanky hůře ovladatelné, využijte to ve svůj prospěch a počkejte si na nepřítele. 

Naše hodnocení hry: [yasr_overall_rating size=“small“]

Hrát zdarma

Obrázky ze hry

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“2″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“3″ number_of_columns=“3″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Video ke hře Armored Warfare

Vaše hodnocení hry Armored Warfare

[yasr_visitor_votes size=“large“]

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat