Armored Warfare

Armored Warfare Začít hrát online

Armored Warfare je 3D taktická tanková MMO hra v moderní s době s realistickou grafikou a hratelností. Stejně jako v ostatních tankových MMO hrách klade Armored Warfare důraz na týmovou práci a strategii. Hra byla jednoznačně inspirována popůlární tankovou hrou World of Tanks, ale narozdíl od World of Tanks je Armored Warfare v moderní době. 

Ve hře budete vést bitvu na propracovaných mapách s různých terénem. Jednotlivé typy krajiny jako třeba poušť, les nebo zmrzlá oblast, budou mít dopad na rychlost a manévrovatelnost tvého tanku. Pokud budete zasaženi a poškodí vám například vaši věž, bude se od toho odvíjet i vaše míření. Nebudete schopni mířit přesně a pokud dostanete další zásah, může dojít k poškození věži úplně a nebudete moct střílet vůbec.

Ve hře na vás čekají různé herní módy. Klasicky ve hře najdete PvP mód kde bojujete proti ostatním hráčům, vytváříte klany a hra končí když obsadíte jeho základnu nebo zničíte všechny tanky nepřítele.
Další mód který na váš čeká je proti vychytanému počítači PvE a další.

 

Armored Warfare klíčové vlastnosti

  • Moderní doba– Bojujte s moderním vojenským vybavením jako je tank M1 Abrams. Tanky z 50. let jsou k dispozici ve hře taky.
  • Ničitelné prostředí– ve hře na vás čeká široká škála prostředí od zelených junglí až po sluncem zalité pouště, ve kterých můžeš téměř každý objekt zničit. 
  • Zlepšování posádky– Posádka vašeho tanku získává zkušenosti a jedinečné talenty, které přidávají speciální bonusy k vašim statistikám.
  • Široký výběr– ve hře na vás čeká víc než 60 vozidel, které si hráč může přizpůsobit.
  • Pět tříd vozidel  hlavní bojové tanky (MBT), obrněné průzkumné vozy (AFV), lehké tanky, ničitele tanků a dělostřelectvo.
  • Hra je free to play
  • Realistické podmínky– Na různém povrchu jsou tanky hůře ovladatelné, využijte to ve svůj prospěch a počkejte si na nepřítele. 

Naše hodnocení hry: 

Hrát zdarma

Obrázky ze hry

Video ke hře Armored Warfare

Vaše hodnocení hry Armored Warfare

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..